Kargo ve Teslimat Şartları

Kargo ücreti ne kadardır?

Yurtiçi kargo ücretimiz xx TL dir.
Yurtdışı kargo ücreti 9,90 euro dan başlamaktadır. Siparişinizin gönderileceği ülkeye göre kargo bedeli değişmektedir. Ülkelere göre kargo ücretini sepet sayfasında görebilirsiniz.
Yurt Dışı siparişleriniz ile ilgili detaylı bilgi almak için “Müşteri Hizmetleri” bölümünde “Yurt Dışı” sekmesini ziyaret ediniz.
Aynı gün içerisinde yaptığınız farklı siparişler aynı kargo ile gönderilmekte olup, yalnızca tek kargo ödemesi alınmaktadır.

Siparişim ne zaman ulaşır?

Verdiğiniz siparişdeki ürünler tasarım ürünler genellikle 24 saat içerisinde yada en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Siparişiniz kargoya verildiğinde sistemde kayıtlı cep telefonunuza ve mail adresinize gerekli bilgilendirme sağlanmaktadır.

Kargom nerede nasıl öğrenebilirim?

Siparişlerinizi, “Hesabım“ sekmesinde “Sipariş Takip” bölümünden kontrol edebilirsiniz. Siparişiniz kargoya verildiğinde mail ve sms ile bilgilendirme yapılmaktadır.

Hangi kargo şirketi ile teslimat yapıyorsunuz?

Mevlutdunyasi.com ‘da Türkiye içi ürün gönderimleri, MNG Kargo ile yapılmaktadır. Yurt Dışı gönderimleri ise FEDEX Kargo yada PTT kargo ile yapılmaktadır.

Hafta sonu ve resmi tatil günlerinde teslimat yapılıyor mu?

Cumartesi günü Türkiye içi kargo firmaları yarım gün çalışmaktadır, duruma göre teslimat yapmaktadır. Pazar ve resmi tatil günlerinde kargo firmaları teslimat yapmamaktadır.